top of page
רקע עליון - ריק .png

"שוק המניות הישראלי מוכיח עצמו לאורך זמן"

צבי סטפק 10.20

לימודי מסחר בשוק ההון

מכללת פסגות מציגה:

שוק ההון הוא עולם של הזדמנויות חדשות הנוצרות מדי יום.

שוק שמגלגל כ- 150 מיליארד דולר ביום. גם אתם יכולים לקחת בו חלק!

2 מסלולי הכשרה לבחירתך: 

מסלול פרונטלי  |  מסלול אונליין

לומדים מהמומחים לשוק ההון בישראל

וידיאו.png

גם מבלי לצאת מהבית

מסלול מקוון מלא המכיל שיעורים מקוונים ומערכת לימוד אינטרנטית מלאה - המתאימה בדיוק לאורח החיים המהיר, הדיגיטלי והטכנולוגי שלכם.

ליווי מעשי.png

ליווי מעשי

תרגולים והתנסות מעשית על תוכנת מסחר דמו - המדמה מסחר אמיתי בשוק ההון.

פריסה ארצית.png

סניפים בפריסה ארצית

שישה סניפים מדרום ועד צפון בפריסה ארצית: באר שבע, רחובות, ירושלים, רמת גן, כפר סבא וחיפה.

ליווי עסקי.png

נבחרת המרצים

סגל מרצים בכיר ומקצועי, בעלי ניסיון רב במסחר בשוק ההון. המרצים מספקים את הידע המקצועי ושיטות המבוססות על ניסיון של שנים על מנת להצליח בשוק.

חזרה על החומר.png

חזרה על החומר

כל סטודנט יכול לחזור שוב על הקורס או חלקו באופן פרונטלי או דיגיטלי- ללא עלות.

חזרה על החומר.png

ליווי אישי

רכזת תחום אישית זמינה עבורך ומלווה אותך במהלך הקורס.

אתם שואלים, המומחים עונים

2019-03-31-12-42-21-053jgdqhuqloeyvosgvl
תוך כמה זמן אוכל לסחור באופן עצמאי בשוק ההון?

כבר בתקופת הלימודים התלמידים שלנו מתנסים במערכת מסחר שמדמה מסחר בשוק ההון לצורך ההתנסות הפרקטית כדי להיות מוכנים לעולם האמיתי. כמה מהר זה יקרה אצלך? תלוי רק בך.
עלית על הגל והמסחר שלך ממש מעולה? כל הכבוד אבל חשוב לדעת: אין גבולות בשוק ההון, תמיד אפשר ללמוד עוד ולהשתפר עוד.

2019-03-31-12-42-21-053jgdqhuqloeyvosgvl
ואם הבורסה תרד? מה יקרה איתי?

רוב הציבור לא מכיר ולא יודע את מה שסוחרים מקצועיים עושים ממנו מטעמים – אפשר להרוויח גם כשמניה יורדת. לרווח הזה קוראים – ידע. בנינו טכניקה לגיטימית ומקובלת בשוק ההון שמאפשרת לנו לסחור בכל מצב בשוק ההון ולקבל תוצאות טובות. רוצה לדעת איך? מחכים לשמוע ממך.

2019-03-31-12-42-21-053jgdqhuqloeyvosgvl
האם הקורס הזה בשבילי?

אנחנו מאמינים שכל אחד, ברגע שהוא בוגר, יכול וצריך לקחת אחריות על החיים הפיננסיים, ולכן, יש לנו משהו מיוחד לכל אחד: לחיילים משוחררים (הכי מתבקש), אנשי הייטק, שכירים, אלו שמתכוננים לגיל פרישה, פנסיונרים שיוצאים לדרך חדשה ואפילו בני נוער שמגיעים יחד עם ההורים.

לימודי מסחר בשוק ההון - מיומנות מקצועית תוך 14 שיעורים!

הירשמו לקורס ניהול תיק השקעות עצמאי:

" המשקיעים הצעירים משנים את המסחר בשוק המניות, ואולי ישנו גם את הכלכלה"

אקונומיסט, 11.20

לוגו_לפני-removebg-preview.png
psagot logo-02.png

המבצע הינו בכפוף לתקנון המכללה. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח. חל איסור בהסכמים הפרטניים של כל תלמיד על העתקה ו/או שימוש במידע של המכללה.מכללת א.ר. פסגות בע"מ ("המכללה") מספקת שירותי לימוד בלבד בתחומי שוק ההון ותחומים נוספים. מובהר כי המכללה אינה בעלת רישיון מכוח חוק הייעוץ, ואינה עוסקת במתן שירותי ייעוץ השקעות כהגדרתם בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, תשנ"ה- 1995, למעט עיסוקים הפטורים מרישיון בהתאם לקבוע בחוק הייעוץ הנ"ל. התכנים המועברים במסלולי הלימוד השונים במכללה כוללים נתונים כלליים כגון אירועים בשוק ההון שקרו בעבר. מובהר בזאת כי השיעורים המועברים מטעם נציגי המכללה אינם מהווים ייעוץ, שידול לפעילות השקעה, מסחר, ואינם מתיימרים להוות תחליף לייעוץ השקעות בתחום שוק ההון המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של תלמיד מסוים. כל תלמיד מבצע את הפעולות לפי שיקול דעתו הבלעדי. אין באמור באתר זה משום התחייבות ו/או הצעה מחייבת מצד המכללה. ט.ל.ח.מדיניות הפרטיות של מכללת א.ר. פסגות בע"מ (להלן: "המכללה"), הן באתר האינטרנט המצוי בשם המתחם org.psagot ו/או כל אתר קשור אחר ו/או דף הפייסבוק של המכללה ו/או כל אמצעי מקוון במרשתת בו עושה המכללה שימוש (להלן: "האתר"), לרבות, בין היתר, דפי נחיתה הקשורים לאתר ו/או קישוריות כאלה ואחרות, המפורטת להלן מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש הכלליים באתר המהווים הסכם בינך לבין המכללה (להלן: "ההסכם"). תנאים אלה מנוסחים בלשון זכר לצרכי הנוחות בלבד, וחלים באופן שווה על שני המינים

bottom of page